Open menu
Peugeot Mazda Mitsubishi Ligier Microcar MRF
Finansieringskalkyl
Pris 92.900 SEK
INSATS 18580 SEK
LEASINGTID 36 månader
RESTVÄRDE %
Ditt lån
Ränta 3.95%
Uppläggningsavgift 595 SEK
Aviavgift 55 SEK
Effektiv ränta 0%
Månadsbetalning
Kontakta säljare

Kadir "Kadde" Güzel

070-296 08 07

kadir@thunbergsbil.se

Lars Frank

070-512 95 87

lars.frank@thunbergsbil.se

Ludwig Molge

072-72 33 477

ludwig.molge@thunbergsbil.se

Magnus Lindgren

070-296 09 03

magnus.lindgren@thunbergsbil.se

Peter Harlin

070-760 29 58

peter.harlin@thunbergsbil.se

Tomas Lindberg

073-460 34 60

tomas.lindberg@thunbergsbil.se

Skoda

2.0 TDI DSG / 170hk / Elegance

BESKRIVNING

    • Farthållare
    • Antisladdsystem
    • Regnsensor
    • Bluetooth
    • Antispinn
    • CD-Stereo
    • Motorvärmare
    • Parkeringssensorer fram och bak
    • Elhissar bak
    • Isofixfästen
    • Sätesvärme bak
    • Passagerarairbag urkopplingsbar
    • Xenonljus
    • Fjärrlås
    • USB- eller AUX-ingång
    • Servicebok finns
    • Elinfällbara backspeglar
    • Eldriven baklucka
    • Automat med möjlighet att växla manuellt
    • Panoramaglastak
    • Navigation
    • Elstolar fram passagerar samt förare
    • Levereras med nya sommardäck
    • Levereras nyservad

Pris 92.900 SEK

  • Fakta
  • RegnummerMMR341
  • Mil:18.488 mil
  • Fordonstyp:Kombi
  • Drivmedel:Diesel
  • Färg:Vit
  • Fordonsår:2010
  • Växellåda:Automat
  • Pris92.900 SEK
Finansieringskalkyl
Pris 92.900 SEK
INSATS 18580 SEK
LEASINGTID 36 månader
RESTVÄRDE %
Ditt lån
Ränta 3.95%
Uppläggningsavgift 595 SEK
Aviavgift 55 SEK
Effektiv ränta
Månadsbetalning
Kontakta säljare

Kadir "Kadde" Güzel

070-296 08 07

kadir@thunbergsbil.se

Lars Frank

070-512 95 87

lars.frank@thunbergsbil.se

Ludwig Molge

072-72 33 477

ludwig.molge@thunbergsbil.se

Magnus Lindgren

070-296 09 03

magnus.lindgren@thunbergsbil.se

Peter Harlin

070-760 29 58

peter.harlin@thunbergsbil.se

Tomas Lindberg

073-460 34 60

tomas.lindberg@thunbergsbil.se

Intresseanmälan
Tillbaka till sökresultatet