Open menu
Peugeot Mazda Mitsubishi Ligier Microcar MRF
Finansieringskalkyl
Pris 89.900 SEK
INSATS 17980 SEK
LEASINGTID 36 månader
RESTVÄRDE %
Ditt lån
Ränta 3.95%
Uppläggningsavgift 595 SEK
Aviavgift 55 SEK
Effektiv ränta 0%
Månadsbetalning
Kontakta säljare

Kadir "Kadde" Güzel

070-296 08 07

kadir@thunbergsbil.se

Lars Frank

070-512 95 87

lars.frank@thunbergsbil.se

Ludwig Molge

072-72 33 477

ludwig.molge@thunbergsbil.se

Magnus Lindgren

070-296 09 03

magnus.lindgren@thunbergsbil.se

Peter Harlin

070-760 29 58

peter.harlin@thunbergsbil.se

Tomas Lindberg

073-460 34 60

tomas.lindberg@thunbergsbil.se

Peugeot

5D ALLURE 1,6 E-

BESKRIVNING

    • Farthållare
    • Färddator
    • Bluetooth
    • Regnsensor
    • Panoramaglastak
    • Multifunktionsratt
    • Svensksåld
    • Antisladdsystem
    • Pekskärm
    • Servostyrning
    • Antispinn
    • Dimljus fram
    • ACC klimatanläggning
    • Stereo
    • Parkeringssensorer bak
    • Yttertemperaturmätare
    • ESP (antisladdsystem)
    • Elfönsterhissar (fram)
    • Urkopplingsbar airbag på passagerarsidan
    • USB / AUX ingång
    • ISO-FIX fästen
    • ABS-bromsar
    • 2-zons klimatanläggning
    • Elspeglar
    • Elfönsterhissar (bak)
    • Backkamera
    • Vinterhjul Dubbade
    • Navigation

Pris 89.900 SEK

  • Fakta
  • RegnummerOCM644
  • Mil:14.280 mil
  • Fordonstyp:Kombi-Sedan
  • Drivmedel:Diesel
  • Färg:Mörkröd
  • Fordonsår:2013
  • Växellåda:Manuell
  • Pris89.900 SEK
Finansieringskalkyl
Pris 89.900 SEK
INSATS 17980 SEK
LEASINGTID 36 månader
RESTVÄRDE %
Ditt lån
Ränta 3.95%
Uppläggningsavgift 595 SEK
Aviavgift 55 SEK
Effektiv ränta
Månadsbetalning
Kontakta säljare

Kadir "Kadde" Güzel

070-296 08 07

kadir@thunbergsbil.se

Lars Frank

070-512 95 87

lars.frank@thunbergsbil.se

Ludwig Molge

072-72 33 477

ludwig.molge@thunbergsbil.se

Magnus Lindgren

070-296 09 03

magnus.lindgren@thunbergsbil.se

Peter Harlin

070-760 29 58

peter.harlin@thunbergsbil.se

Tomas Lindberg

073-460 34 60

tomas.lindberg@thunbergsbil.se

Intresseanmälan
Tillbaka till sökresultatet