Open menu
Peugeot Mazda Mitsubishi Ligier Microcar MRF
Finansieringskalkyl
Pris 164.900 SEK
INSATS 32980 SEK
LEASINGTID 36 månader
RESTVÄRDE %
Ditt lån
Ränta 3.95%
Uppläggningsavgift 595 SEK
Aviavgift 55 SEK
Effektiv ränta 0%
Månadsbetalning
Kontakta säljare

Kadir "Kadde" Güzel

070-296 08 07

kadir@thunbergsbil.se

Lars Frank

070-512 95 87

lars.frank@thunbergsbil.se

Ludwig Molge

072-72 33 477

ludwig.molge@thunbergsbil.se

Magnus Lindgren

070-296 09 03

magnus.lindgren@thunbergsbil.se

Peter Harlin

070-760 29 58

peter.harlin@thunbergsbil.se

Tomas Lindberg

073-460 34 60

tomas.lindberg@thunbergsbil.se

Peugeot

1.6 BlueHDi Allure AUT

BESKRIVNING

    • ACC/Klimatanläggning
    • Antisladdsystem
    • Antispinn
    • Bluetooth
    • Regnsensor
    • Adaptiv farthållare
    • Parkeringssensorer fram och bak
    • Gps
    • Elhissar
    • Elinfällbara ytterbackspeglar
    • Vinterhjul

Pris 164.900 SEK

  • Fakta
  • RegnummerYJT596
  • Mil:1.756 mil
  • Fordonstyp:Kombi-Sedan
  • Drivmedel:Diesel
  • Färg:Grå
  • Fordonsår:2017
  • Växellåda:Automat
  • Pris164.900 SEK
Finansieringskalkyl
Pris 164.900 SEK
INSATS 32980 SEK
LEASINGTID 36 månader
RESTVÄRDE %
Ditt lån
Ränta 3.95%
Uppläggningsavgift 595 SEK
Aviavgift 55 SEK
Effektiv ränta
Månadsbetalning
Kontakta säljare

Kadir "Kadde" Güzel

070-296 08 07

kadir@thunbergsbil.se

Lars Frank

070-512 95 87

lars.frank@thunbergsbil.se

Ludwig Molge

072-72 33 477

ludwig.molge@thunbergsbil.se

Magnus Lindgren

070-296 09 03

magnus.lindgren@thunbergsbil.se

Peter Harlin

070-760 29 58

peter.harlin@thunbergsbil.se

Tomas Lindberg

073-460 34 60

tomas.lindberg@thunbergsbil.se

Intresseanmälan
Tillbaka till sökresultatet