Open menu
Peugeot Mazda Mitsubishi Ligier Microcar MRF
Finansieringskalkyl
Pris 190.800 SEK
INSATS 38160 SEK
LEASINGTID 36 månader
RESTVÄRDE %
Ditt lån
Ränta 3.95%
Uppläggningsavgift 595 SEK
Aviavgift 55 SEK
Effektiv ränta 0%
Månadsbetalning
Kontakta säljare

Kadir "Kadde" Güzel

070-296 08 07

kadir@thunbergsbil.se

Lars Frank

070-512 95 87

lars.frank@thunbergsbil.se

Ludwig Molge

072-72 33 477

ludwig.molge@thunbergsbil.se

Magnus Lindgren

070-296 09 03

magnus.lindgren@thunbergsbil.se

Peter Harlin

070-760 29 58

peter.harlin@thunbergsbil.se

Tomas Lindberg

073-460 34 60

tomas.lindberg@thunbergsbil.se

Peugeot

1.2T PureTech

BESKRIVNING

    • Regnsensor
    • Färddator
    • 2-zons klimatanläggning
    • Bluetooth
    • Farthållare
    • USB / AUX ingång
    • Stereo
    • ESP (antisladdsystem)
    • Pekskärm
    • ISO-FIX fästen
    • Urkopplingsbar airbag på passagerarsidan
    • Parkeringssensorer bak
    • Dimljus fram
    • Aut avbländningsbar backspegel
    • Servostyrning
    • Yttertemperaturmätare
    • Krockkudde förare & passagerare
    • METALLIC
    • ACC/Klimatanläggning
    • Sidoairbag
    • Airbag förare & passagerare
    • Hill assist
    • Safety brake
    • Filhållningsassistent
    • Trötthetsvarnare
    • ABS bromsar
    • Aluminium fälgar 16"

Pris 190.800 SEK

  • Fakta
  • RegnummerYZY405
  • Mil:0 mil
  • Fordonstyp:Kombi-Sedan
  • Drivmedel:Bensin
  • Färg:Mörkblå
  • Fordonsår:2017
  • Växellåda:Manuell
  • Pris190.800 SEK
Finansieringskalkyl
Pris 190.800 SEK
INSATS 38160 SEK
LEASINGTID 36 månader
RESTVÄRDE %
Ditt lån
Ränta 3.95%
Uppläggningsavgift 595 SEK
Aviavgift 55 SEK
Effektiv ränta
Månadsbetalning
Kontakta säljare

Kadir "Kadde" Güzel

070-296 08 07

kadir@thunbergsbil.se

Lars Frank

070-512 95 87

lars.frank@thunbergsbil.se

Ludwig Molge

072-72 33 477

ludwig.molge@thunbergsbil.se

Magnus Lindgren

070-296 09 03

magnus.lindgren@thunbergsbil.se

Peter Harlin

070-760 29 58

peter.harlin@thunbergsbil.se

Tomas Lindberg

073-460 34 60

tomas.lindberg@thunbergsbil.se

Intresseanmälan
Tillbaka till sökresultatet