Open menu
Peugeot Mazda Mitsubishi Ligier Microcar MRF
Finansieringskalkyl
Pris 139.900 SEK
INSATS 27980 SEK
LEASINGTID 36 månader
RESTVÄRDE %
Ditt lån
Ränta 3.95%
Uppläggningsavgift 595 SEK
Aviavgift 55 SEK
Effektiv ränta 0%
Månadsbetalning
Kontakta säljare

Kadir "Kadde" Güzel

070-296 08 07

kadir@thunbergsbil.se

Lars Frank

070-512 95 87

lars.frank@thunbergsbil.se

Ludwig Molge

072-72 33 477

ludwig.molge@thunbergsbil.se

Magnus Lindgren

070-296 09 03

magnus.lindgren@thunbergsbil.se

Peter Harlin

070-760 29 58

peter.harlin@thunbergsbil.se

Tomas Lindberg

073-460 34 60

tomas.lindberg@thunbergsbil.se

Mitsubishi

II 3.2 DI-D

BESKRIVNING

    • 4WD
    • Airbag förare & passagerare
    • Antispinn
    • Antisladdsystem
    • Elspeglar
    • Farthållare
    • Multifunktionsratt
    • ACC/Klimatanläggning
    • Skinnklädsel
    • Elhissar fram och bak
    • Dragkrok
    • CD-stereo
    • GPS
    • 7-sits
    • Vinterhjul
    • Med reservation för felskrivning

Pris 139.900 SEK

  • Fakta
  • RegnummerMCB408
  • Mil:26.763 mil
  • Fordonstyp:Kombi
  • Drivmedel:Diesel
  • Färg:Svart
  • Fordonsår:2011
  • Växellåda:Automat
  • Pris139.900 SEK
Finansieringskalkyl
Pris 139.900 SEK
INSATS 27980 SEK
LEASINGTID 36 månader
RESTVÄRDE %
Ditt lån
Ränta 3.95%
Uppläggningsavgift 595 SEK
Aviavgift 55 SEK
Effektiv ränta
Månadsbetalning
Kontakta säljare

Kadir "Kadde" Güzel

070-296 08 07

kadir@thunbergsbil.se

Lars Frank

070-512 95 87

lars.frank@thunbergsbil.se

Ludwig Molge

072-72 33 477

ludwig.molge@thunbergsbil.se

Magnus Lindgren

070-296 09 03

magnus.lindgren@thunbergsbil.se

Peter Harlin

070-760 29 58

peter.harlin@thunbergsbil.se

Tomas Lindberg

073-460 34 60

tomas.lindberg@thunbergsbil.se

Intresseanmälan
Tillbaka till sökresultatet