Open menu
Peugeot Mazda Mitsubishi Ligier Microcar MRF
Finansieringskalkyl
Pris 249.900 SEK
INSATS 49980 SEK
LEASINGTID 36 månader
RESTVÄRDE %
Ditt lån
Ränta 3.95%
Uppläggningsavgift 595 SEK
Aviavgift 55 SEK
Effektiv ränta 0%
Månadsbetalning
Kontakta säljare

Kadir "Kadde" Güzel

070-296 08 07

kadir@thunbergsbil.se

Lars Frank

070-512 95 87

lars.frank@thunbergsbil.se

Ludwig Molge

072-72 33 477

ludwig.molge@thunbergsbil.se

Magnus Lindgren

070-296 09 03

magnus.lindgren@thunbergsbil.se

Peter Harlin

070-760 29 58

peter.harlin@thunbergsbil.se

Tomas Lindberg

073-460 34 60

tomas.lindberg@thunbergsbil.se

Mazda

AWD 2,2 DE OPT

BESKRIVNING

    • ACC klimatanläggning
    • Antispinn
    • Antisladdsystem
    • Adaptiv farthållare
    • 4WD
    • Regnsensor
    • Backkamera
    • Multifunktionsratt
    • Skinnklädsel
    • Färddator
    • Sidoairbags
    • Sätesvärme fram
    • Mörktonade rutor bak
    • Elhissar fram och bak
    • Bluetooth
    • usb och aux
    • Dödavinkeln varning
    • Laneassist
    • Vinterhjul dubb
    • Med reservation för felskrivning

Pris 249.900 SEK

  • Fakta
  • RegnummerBBL106
  • Mil:6.701 mil
  • Fordonstyp:SUV
  • Drivmedel:Diesel
  • Färg:Röd
  • Fordonsår:2015
  • Växellåda:Automat
  • Pris249.900 SEK
Finansieringskalkyl
Pris 249.900 SEK
INSATS 49980 SEK
LEASINGTID 36 månader
RESTVÄRDE %
Ditt lån
Ränta 3.95%
Uppläggningsavgift 595 SEK
Aviavgift 55 SEK
Effektiv ränta
Månadsbetalning
Kontakta säljare

Kadir "Kadde" Güzel

070-296 08 07

kadir@thunbergsbil.se

Lars Frank

070-512 95 87

lars.frank@thunbergsbil.se

Ludwig Molge

072-72 33 477

ludwig.molge@thunbergsbil.se

Magnus Lindgren

070-296 09 03

magnus.lindgren@thunbergsbil.se

Peter Harlin

070-760 29 58

peter.harlin@thunbergsbil.se

Tomas Lindberg

073-460 34 60

tomas.lindberg@thunbergsbil.se

Intresseanmälan
Tillbaka till sökresultatet